x
Bu Haftaya Özel KARGO BEDAVA!
Türkiye içi 50TL ve Üzeri Siparişlerde Geçerlidir.

X Kapat

yukari cik
2017 Haziran 30

Tesettür Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ferace modelleri artık tesettür giyiminde oldukça sık tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak tesettürlü hanımların ferace modelleri seçimlerinde dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. 

Devamını okuyunuz...
2017 Haziran 27

Pileli Elbiselerle Hanım Hanımcık Olmak

Tesettür giyim, model çokluğu ile ucu bucağı olmayan bir sektör olmaya hızla devam ediyor. Her geçen gün yeni markalar, yeni tasarımlar derken gardırobunu yenilemek isteyen hanımlara gün doğuyor. 

Devamını okuyunuz...
2017 Haziran 10

Mezuniyet Töreninde Nasıl Giyilmeli?

Mezuniyet törenleri genç kızlarımız için oldukça önemlidir. Seneler boyunca verilen emeğin alınması yolunda ilk adımdır ne de olsa mezuniyet. Onca çalışmanın, stresin sona ermesi ve artık hayata daha ciddi adımlar atmanın ilk yoludur.

Devamını okuyunuz...
2017 Haziran 03

Ramazanda Hangi Elbiseler Tercih Edilmeli?

Uhrevi duyguların daha yoğun olduğu ve ibadete eğilimin arttığı Ramazan ayında hanımlar, elbiselerine daha fazla özen göstererek, tesettür konusuna ayrı bir önem veriyor.

Devamını okuyunuz...
2017 Mayıs 07

Uzun Boylu Tesettürlü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Tesettür giyimde bayanların en çok zorlandıkları şey kıyafetin boy oranlarıdır. Eğer uzun boyluysanız o çok beğendiğiniz kıyafet üzerinizde komik durabilir ve siz, uzun boyunuz yüzünden istediğiniz gibi giyinemeyebilirseniz. O halde, uzun boylu tesettürlü hanımlar nasıl giyinmeli?

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 29

Kısa Boylu Tesettürlü Hanımlar Nasıl Giyinmeli?

“Minyon” olarak tabir ettiğimiz 1.60 cm ve altı boydaki kadınlar tesettür elbise seçimlerinde diğerlerine nazaran daha dikkatli olmalıdır. Çünkü bu boylardaki kadınlar güzel seçimler yaparlarsa harika kombinler oluşturabilir ancak seçimleri yanlış olursa kendilerini tesettür giyimiçerisinde hiçbir zaman rahat hissedemeyebilirler.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 26

Yaza Özel Ferace Modelleri

Birbirinden farklı model, renk ve kumaş seçeneği bulunan feraceler, daha çok rahat giyinmek isteyen ve pratikliği tercih eden tesettürlü hanımlar tarafından tercih ediliyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tesettürlü hanımlar ferace modellerini araştırmaya başladılar bile. Ferace fiyatları ne kadar, tesettür kombin nasıl yapılır, ferace modelleri seçilirken neye dikkat etmek gerekir, yarasa kol ferace mi yoksa düz model mi diye düşünen takipçilerimize yardımcı olmak boynumuzun borcu diyoruz ve ferace olayına açıklık getiriyoruz. :)

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 18

Online Alışverişin Kolaylığı ile Tesettürlü Elbiseler Kapınızda

Tesettür elbise modelleri yaz aylarının gelmesiyle birlikte renklenmeye ve desenleriyle içimizi açmaya başladı. Birbirinden güzel modeller renk ve desen çeşitliliği ile çoktan vitrinlerdeki yerini alıp tesettürlü hanımların beğenisine sunuldu.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 13

Tesettür Giyim Seçiminde Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

Tesettür giyim, her geçen gün alternatiflerin çoğalmasıyla kendini yenilemeyi başarıyor. Her mevsime özel kumaş seçeneği ve renk çeşitliliği sayesinde kendilerini daha mutlu hisseden tesettürlü hanımlar bu çeşitlilikten oldukça memnun görünüyor.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 10

Tesettür Abiye Modelleri ile Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Tesettür abiye, kapalı hanımlar için oldukça önemli bir alana sahip. Eskiye oranla kıyasladığımızda bu gün tesettür abiye modellerin yüzleri güldürüp, hanımları memnun ettiğini görüyoruz.

Devamını okuyunuz...
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.