x
Kasım Bereketi! Tüm Ürünlerimizde KARGO BEDAVA!
Sadece Türkiye için Geçerlidir!
      kargom nerede?     |    
       giriş yap           üye ol
 
yardım    |    iletişim

X Kapat

yukari cik
2017 Haziran 03

Ramazanda Hangi Elbiseler Tercih Edilmeli?

Uhrevi duyguların daha yoğun olduğu ve ibadete eğilimin arttığı Ramazan ayında hanımlar, elbiselerine daha fazla özen göstererek, tesettür konusuna ayrı bir önem veriyor.

Devamını okuyunuz...
2017 Mayıs 07

Uzun Boylu Tesettürlü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Tesettür giyimde bayanların en çok zorlandıkları şey kıyafetin boy oranlarıdır. Eğer uzun boyluysanız o çok beğendiğiniz kıyafet üzerinizde komik durabilir ve siz, uzun boyunuz yüzünden istediğiniz gibi giyinemeyebilirseniz. O halde, uzun boylu tesettürlü hanımlar nasıl giyinmeli?

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 29

Kısa Boylu Tesettürlü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

“Minyon” olarak tabir ettiğimiz 1.60 cm ve altı boydaki kadınlar tesettür elbise seçimlerinde diğerlerine nazaran daha dikkatli olmalıdır. Çünkü bu boylardaki kadınlar güzel seçimler yaparlarsa harika kombinler oluşturabilir ancak seçimleri yanlış olursa kendilerini tesettür giyimiçerisinde hiçbir zaman rahat hissedemeyebilirler.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 26

Yazlık Ferace Modelleri

Birbirinden farklı model, renk ve kumaş seçeneği bulunan feraceler, daha çok rahat giyinmek isteyen ve pratikliği tercih eden tesettürlü hanımlar tarafından tercih ediliyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tesettürlü hanımlar ferace modellerini araştırmaya başladılar bile. Ferace fiyatları ne kadar, tesettür kombin nasıl yapılır, ferace modelleri seçilirken neye dikkat etmek gerekir, yarasa kol ferace mi yoksa düz model mi diye düşünen takipçilerimize yardımcı olmak boynumuzun borcu diyoruz ve ferace olayına açıklık getiriyoruz. :)

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 18

Online Alışverişin Kolaylığı ile Tesettürlü Elbiseler Kapınızda

Tesettür elbise modelleri yaz aylarının gelmesiyle birlikte renklenmeye ve desenleriyle içimizi açmaya başladı. Birbirinden güzel modeller renk ve desen çeşitliliği ile çoktan vitrinlerdeki yerini alıp tesettürlü hanımların beğenisine sunuldu.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 13

Tesettür Giyim Seçiminde Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

Tesettür giyim, her geçen gün alternatiflerin çoğalmasıyla kendini yenilemeyi başarıyor. Her mevsime özel kumaş seçeneği ve renk çeşitliliği sayesinde kendilerini daha mutlu hisseden tesettürlü hanımlar bu çeşitlilikten oldukça memnun görünüyor.

Devamını okuyunuz...
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.