x
Kasım Bereketi! Tüm Ürünlerimizde KARGO BEDAVA!
Sadece Türkiye için Geçerlidir!
      kargom nerede?     |    
       giriş yap           üye ol
 
yardım    |    iletişim

X Kapat

yukari cik
2017 Haziran 27

Pileli Elbiselerle Hanım Hanımcık Olmak 4.5 100

Tesettür giyim, model çokluğu ile ucu bucağı olmayan bir sektör olmaya hızla devam ediyor. Her geçen gün yeni markalar, yeni tasarımlar derken gardırobunu yenilemek isteyen hanımlara gün doğuyor. Ancak öyle modeller var ki asla eskimiyor ve her zaman yerini koruyor. Neymiş o modeller diye soracak olursanız şayet işte onlardan biri; hanım hanımcık olmak isteyen bayanların gözdesi olan pileli elbiseler.

Pileli Elbiseler Neden Vazgeçilmezdir?

En kestirme cevap olarak şöyle söyleyebiliriz; çünkü pileli elbiseler herkes için kurtarıcı modelelerdir. Bir bayan eğer tesettürlüyse, tesettüre daha uygun olduğu için tercihini pileli modellerden yana kullanır çoğunlukla. Çünkü tesettürün ilk amacı vücut hatlarını gizlemektir. Pileli elbiseler de bunu fazlasıyla sağlarlar. Fazla kiloyu gizlemek, vücuttaki zayıflığı tolere etmek isteyen hanımlar da tercihlerini pileden yana kullanır. Üstelik pileli modeller düz kesim kıyafetlere oranla çok daha rahattırlar ve kullanımları da bir o kadar kolaydır. Bu artılarda tesettürlü hanımlar için oldukça önemlidir.

Pilede En Çok Tercih Edilen Kıyafetler Hangileri?

Tesettür giyim dediğimizde pile kullanılmayan bir kıyafet türü düşünmek neredeyse imkânsızdır. Özellikle son yıllarda gittikçe yaygınlaşan feracelerde birbirinden güzel pileli modellere rastlamak mümkün. Hem kumaşlarının daha ince olması hem de pardösüye göre daha rahat olması sebebiyle dış kıyafet olarak tercih edilen feraceler, bir de pileli olduklarında işte o zaman zarif duruşu ile göz dolduruyor ve vazgeçilmezler arasına giriyor.

Pile denildiğinde asla es geçemeyeceğimiz bir diğer tür ise abiyeler. Tesettür abiyeler arasında en güzel modeller kuşkusuz pilelilerden çıkıyor. Tesettür elbiselere baktığımızda ise sonuç değişmiyor ve yine pileli modeller açık ara fark atıyor diğer modellere.

İşte Birkaç Tavsiye…

Pileli model kullanalım kullanmasına ama nasıl bir şey tercih edelim diyenler vardır aranızda mutlaka. İşte sizler için birbirinden güzel üç adet seçim.

“Pileli cimcime elbise”, elbise dediğimize bakmayın sakın. Hem elbise hem de dış giyim olarak kullanıma uygun olan model sayesinde bir taşla iki kuş vurabilir ve bu zarif tasarımla hanım hanımcık olabilirsiniz. 

“Büzgülü sade elbise”, elbise kullanmayı seviyorsanız eğer işte tam size göre bir model. Hem tesettüre olan uygunluğu hem de zarafetiyle dikkat çeken bu model ile kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. 

“Pileli çalıkuşu ara boy kap”, tam boy dış kıyafet kullanamayan hanımların imdadına koşan modelimiz pileden aldığı zarafet ile dikkat çekiyor ve tesettüre önem veren hanımların tercihi oluyor.

İster günlük kullanım tesettür elbise isterse tesettür abiye, ya  da dış kıyafet, arayışınız her ne olursa olsun Suhneva.com’da tam da istediğiniz gibi harika bir pileli model bulabilirsiniz.

Suhneva ile hep daha güzele...

Paylaş
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.