x
Tüm Ürünlerimizde Bir Süreliğine KARGO BEDAVA!
Sadece Türkiye için Geçerlidir!
 

X Kapat

yukari cik
2017 Eylül 26

En Rahat Tesettür Kot Elbise Modelleri Hangileridir?

Mevsimler değiştikçe kumaş türleri de mevsime uygun olarak değişir. Ancak, kot kumaşlar mevsimlere inat her dönem popülerliğini koruma özeliğine sahiptir. Bu popülerlik tesettür giyimin için de söz konusu. Kapalı giyim sektörüne göz attığımızda birbirinden güzel kot ferace ve kot elbisenin vitrinleri süslediğini görüyoruz.

Devamını okuyunuz...
2017 Ağustos 14

Tesettür Gardrobunun Olmazsa Olmazları

Bazı kıyafetler vardır ki her zaman hayat kurtarır. Bu kıyafetler sanki içinden çıkamayacağımız anlar için özel olarak üretilmiştir ve bizleri büyük bir yükten kurtarırlar. Bilenler bilir elbet ama yeni tesettüre girmiş olan hanımlar için sayalım bakalım tesettür gardırobunun olmazsa olmazlarını…

Devamını okuyunuz...
2017 Temmuz 30

Siyah Tesettür Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Siyahın büyüsü malumunuz. Zarafeti, şıklığı ve asaleti ile kadın erkek fark etmeksizin hepimiz gündelik kıyafetlerden tutun da en özel günlerde kullandığımız kıyafetlere varana kadar sıklıkla tercih ediyoruz siyahı. Tercih etmesine ediyoruz ama kimimiz kombinlerimizde başarılı olurken kimimiz bazen sınıfta kalıyoruz.

Devamını okuyunuz...
2017 Haziran 30

Tesettür Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ferace modelleri artık tesettür giyiminde oldukça sık tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak tesettürlü hanımların ferace modelleri seçimlerinde dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. 

Devamını okuyunuz...
2017 Haziran 27

Pileli Elbiselerle Hanım Hanımcık Olmak

Tesettür giyim, model çokluğu ile ucu bucağı olmayan bir sektör olmaya hızla devam ediyor. Her geçen gün yeni markalar, yeni tasarımlar derken gardırobunu yenilemek isteyen hanımlara gün doğuyor. 

Devamını okuyunuz...
2017 Haziran 10

Mezuniyet Töreninde Nasıl Giyilmeli?

Mezuniyet törenleri genç kızlarımız için oldukça önemlidir. Seneler boyunca verilen emeğin alınması yolunda ilk adımdır ne de olsa mezuniyet. Onca çalışmanın, stresin sona ermesi ve artık hayata daha ciddi adımlar atmanın ilk yoludur.

Devamını okuyunuz...
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.