1- Siparişimi İPTAL Etmek İstiyorum?

Siparişinizin durumu "kargoya verildi" değil ise iptal edebiliriz. TS ile başlayan sipariş numaranızı iletişim sayfamızdan bize iletmeniz yeterlidir. Siparişinizin durumunu öğrenmek için siparişlerim sayfasına bakınız

2- İade Etmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

1. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Bu şartlara uyuyorsa siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.

2. Siparişinizle birlikte gelen faturanızın arkasındaki iade ve değişim formunu eksiksiz doldurun. 

3. Ürünün ambalajı ile eğer yanında varsa aksesuarları ve promosyon ürün, paketin içine eksiksiz bir şekilde ekleyin. Not: Ürünü özenle (düğmesi iliklenmiş) olarak paketlemeniz ürün kontrol sürecimizi kolaylaştıracağı için para iade ve değişim sürecinizi hızlandıracaktır.

4. Paketiniz ve faturanız hazır ise Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 330990289 numara ile gönderim yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Diğer kargo ile gönderimlerinizde kargo ücreti size aittir.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilir veya Yurtiçi Kargo web sitesinde “ Kurye Çağır ” servisini kullanarak online kurye talep edebilir veya Şubeler menüsünden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz.

Adres: Anlaşma kodumuz 330990289 numarayı yurtiçi kargo çalışanına ilettiğinizde kargonun sisteminde otomatik çıkmaktadır. Yine de istenirse: Hobyar Mah. Hocahanı Sok. No:18 Diri işhanı Kat:5 / 1009 Fatih - Eminönü / İSTANBUL Türkiye - Tel: 0850 532 13 20

Önemli Not: İade süresinin aşılması durumunda, iade talepleriniz işleme alınmayacaktır. Her siparişte bir kez iade veya değişim hakkınız bulunmaktadır. 


İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek miyim? İadelerde kargo ücreti ödemessiniz. karşı ödemeli gönderebilirsiniz

İade Ettiğim Ürünün Parasını Nasıl Geri Alabilirim? Eğer kredi kartınızla sitemiz üzerinden sipariş verdiyseniz, para iadeniz direkt kredi kartınıza yapılır. Kapıda ödeme veya havale ile sipariş verdiyseniz para iadenizin sorunsuz yapılması için şu bilgileri faturanızın arkasına eksiksiz yazmalısınız: - TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınızın olabilir) - IBAN'a ait İsim Soyisim - Banka ismi

Para İadem Ne Zaman Yapılır? Nasıl Takip Ederim? İadeniz bize ulaştığında kontrol edilecek ve para iadesinin başladığına dair cep telefonunuza sms ile bilgi mesajı göndereceğiz. En geç 10 iş günü içerisinde para iadenizi yapıyoruz. Para iadeniz yapıldığında ise yine cep telefonunuza mesaj göndereceğiz. 

3- Değişim Yapmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Değişim istediğiniz ürün kesinlikle aynı fiyatlı bir ürün olmalıdır. Bu şarta uyuyorsa teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içinde değişim yapabilirsiniz. Bunun için faturanızın arkasında ki formda değişim kısmını doldurun ve yurtiçi kargoya teslim edin.

Ürününüz bize ulaştığında kontrol edeceğiz, istediğiniz ürün stokta varsa değişimini yapıp kargoya vereceğiz. 

Değişiminiz yapılıp kargoya verildiğinde cep telefonunuza bilgi mesajı göndereceğiz. Aynı zamanda Yurtiçi Kargodan da size sms olarak takip numaranız gönderilecektir.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilir veya Yurtiçi Kargo web sitesinde “ Kurye Çağır ” servisini kullanarak online kurye talep edebilir veya Şubelerimiz menüsünden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz.

Adres: Anlaşma kodumuz olan 330990289 numarayı yurtiçi kargo çalışanına ilettiğinizde kargonun sisteminde otomatik çıkmaktadır. Yine de istenirse: Hobyar Mah. Hocahanı Sok. No:18 Diri işhanı Kat:5 / 1009 Fatih - Eminönü / İSTANBUL Türkiye - Tel: 0850 532 13 20

Kargo ve Teslimat: Önceki siparişiniz size kaç günde ulaştıysa yine aynı sürede gelecektir. Ola ki kargo gecikirse lütfen size gelen bilgilerde ki kargonun numarasını arayarak bilgi alınız. 

Kargo Ücreti: Ürünü bize gönderirken kargo ücreti ödemessiniz. Ancak ürün değişim yapılıp size gönderildiğinde kargo ücreti size ait olur. Yurtiçi Kargonun adresinize belirlediği ücret alınır.

Ürün Ayırtma: Ürününüz bize gelmeden istediğiniz ürünü ayırtamıyoruz. 

4- İade Veya Değişimlerde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

İadelerde kargo ücreti ödemessiniz. 

Değişimlerde; Ürünü bize gönderirken kargo ücreti ödemessiniz. Ancak ürün değişim yapılıp size gönderildiğinde kargo ücreti size ait olur. Yurtiçi Kargonun adresinize belirlediği ücret alınır.

Yurtiçi kargo ile anlaşmalı çalışıyoruz. Diğer kargo ile gönderimlerinizde kargo ücreti tamamen size aittir.

5- İade Veya Değişim Süresi Kaç Gün?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmemesi koşulu ile ürünü iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. Yine aynı şekilde 7 iş günü içerisinde ürün değişimi yapabilirsiniz. 

Not: İlgili sürelerin aşılması durumunda iade veya değişim kabul etmemekteyiz.

6- İade Ettiğim Ürünün Parasını Nasıl Geri Alabilirim?

Eğer kredi kartınızla sitemiz üzerinden sipariş verdiyseniz, para iadeniz direkt kredi kartınıza yapılır.

Kapıda ödeme veya havale ile sipariş verdiyseniz para iadenizin sorunsuz yapılması için şu bilgileri faturanızın arkasına eksiksiz yazmalısınız:

- TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınızın olabilir)
- IBAN'a ait İsim Soyisim
- Banka ismi

Para iadesi belirtmiş olduğunuz banka hesabına en geç 10 iş günü içerisinde yapılır. Para iadeniz yapıldığında ise cep telefonunuza sms ile bilgi mesajı göndereceğiz.

7- Para İadem Ne Zaman Yapılır? Nasıl Takip Ederim?

İadeniz bize ulaştığında kontrol edilecek ve para iadesinin başladığına dair cep telefonunuza sms ile bilgi mesajı göndereceğiz. En geç 10 iş günü içerisinde para iadenizi yapıyoruz. Para iadeniz yapıldığında ise yine cep telefonunuza mesaj göndereceğiz. Not: Ürünü özenle (düğmesi iliklenmiş) olarak paketlemeniz ürün kontrol sürecimizi kolaylaştıracağı için para iade ve değişim sürecinizi hızlandıracaktır.

8- Ürünü Hangi Adrese Göndereceğim?

Hobyar Mah. Hocahanı Sok. No:18 Diri işhanı Kat:5 / 1009 / 1010 Fatih - Eminönü / İSTANBUL  adresimize gönderim yapabilir veya yurtiçi kargoya cari kodumuzu ileterekte gönderim yapabilirsiniz. Cari kodumuz: 330990289 

9- Taksitli Siparişimin Para İadesi Taksitli Olarak mı Gerçekleşir?

Alışverişiniz taksitli olduğundan dolayı bankanız ekstrenize de taksitli olarak yansıtır. Bu konu bankayla ilgili bir durumdur. Detaylı bilgiyi bankanızdan öğreniniz.

10- Kartımda Para İadesi Gözükmüyor Ne Yapmalıyım?

Bu durum bankanızla alakalıdır. Bankanız para iadesini hesap hareketlerine bazen geç yansıtabilir. Yine de para iadesini göremiyorsanız endişelenmeyin! bir sonraki ay hesap hareketlerinizde mutlaka gözükecektir. Daha detaylı bilgi için bankanızdan bilgi alınız. 

11- Yurtdışı Siparişlerinde İade Veya Değişim Yapabilir miyim?

Maalesef yurtdışından iade veya değişim kabul etmiyoruz.

12- IBAN numaramı Nereden ve Nasıl Öğrenebilirim?

IBAN numaranız TR ile başlamalı 24 rakamlı olmalıdır. IBAN numaranızı bankanızı arayarak, internet bankacılığından veya ATM ye kartınızı yerleştirerek öğrenebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.