x
 

X Kapat

yukari cik

Yurtdışı Sipariş

 • Sipariş Bilgileri

  Yurtdışı siparişlerinizde iletişim bilgileriniz önem arzetmektedir. Siparişinizi oluştururken Alıcı ismi, Telefon, e-posta ve açık adresinizin doğru olduğundan emin olun

 • Ödeme

  Kredi kartı veya banka kartınızla tek çekim olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca SOFORT, IDEAL, GIROPAY, QIWI ödeme seçeneklerini kullanarakta siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Kargo Ücreti

  Kargo ücreti ürünlerin ağırlığına ve ülkeye göre değişmektedir. Ürünlerinizi sepete attıktan ve adres bilgilerini girdikten sonra kargo ücretinin toplamını göreceksiniz.

  Aşağıdaki ülke listesindende kargo ücretini hesaplayabilirsiniz. Örneğin: 
  1 adet tunik                  : ortalama 0,5 KG
  1 adet etek                   : ortalama 0,5 KG
  1 adet gömlek-bluz        : ortalama 0,5 KG
  1 adet elbise,ferace vd  : ortalama 1 KG
  1 adet başörtüsü           : ortalama 0,2 KG   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 • Gümrük

  Yurtdışından verilen siparişlerde nadirende olsa gümrük vergisi çıkma ihtimali vardır. Gümrük bedeli çıkma durumunda bu bedel size aittir ve siparişinizin gümrüğe takılma konusunda hiç bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

 • İade ve Değişim

  Yurtdışı siparişlerinde iade veya değişim kabul etmiyoruz.

 • Teslimat

  Yurtdışına gönderimlerde anlaşmalı kargomuz avrupa ülkelerine 1-3 gün, diğer ülkelere ise 3-7 gün arasında size siparişinizi teslim ediyor.

 • Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

  Siparişiniz kargolandığında, e-posta adresinize veya sitemize üye girişi yaparak siparişlerim menüsünden kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz. TS ile başlayan sipariş numaranız kargo takip numaranızdır.  Bu takip no ile www.pts.net adresine giriş yaparak kargonuzu takip edebilirsiniz veya 0850-480 0787 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bu cevaplar size yardımcı oldu mu?

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.