Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için ve iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemizde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Bu sebeple sitemizden yaptığınız alışverişlerde kart bilgileriniz kaydedilmiyor ve üçüncü kişiler tarafından görülemiyor. O sebeple gönül rahatlığı ile sitemiz üzerinden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Siz üyemiz olarak bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilirsiniz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.