x
Kasım Bereketi! Tüm Ürünlerimizde KARGO BEDAVA!
Sadece Türkiye için Geçerlidir!
      kargom nerede?     |    
       giriş yap           üye ol
 
yardım    |    iletişim

X Kapat

yukari cik
2017 Eylül 26

En Rahat Tesettür Kot Elbise Modelleri Hangileridir? 4.5 100

Mevsimler değiştikçe kumaş türleri de mevsime uygun olarak değişir. Ancak, kot kumaşlar mevsimlere inat her dönem popülerliğini koruma özeliğine sahiptir. Bu popülerlik tesettür giyimin için de söz konusu. Kapalı giyim sektörüne göz attığımızda birbirinden güzel kot ferace ve kot elbisenin vitrinleri süslediğini görüyoruz. Dayanıklı oluşu, hem şık hem spor giyime uygun dokusu ile beğeni kazanan kot kumaşlar özellikle elbiselerde oldukça rahat modeller çıkartıyor ve hanımların beğenisine sunuluyor.

Peki, yeni sezonun en rahat tesettür kot elbise modelleri hangileri?

Yeni sezon tesettür kot elbise modellerine baktığımızda ilk gözümüze çarpan özellik modellerin rahatlığı oluyor.  Şık çizgiler, büzgülü modeller, bağcıklar ve nakışlar kot giysileri süsleyen detaylar arasında yer alıyor.

Spor giyim tutkunları için Bağcıklı kot elbise…

Dışarıda rahat olmak ve aynı zamanda giydiğiniz kıyafetin tesettüre uymasını istiyorsanız işte sizin için harika bir ürün. Nefes alan yumuşak kottan imal edilen ürünümüz, üstten açılan düğmeleri, cepleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor ve etek boyunun uzunluğu, sırt kupu, belden büzgüsü ile rahatlığına düşkün olan hanımlara hitap ediyor.

Giyin çık kıyafetlerin müdavimleri için Büzgülü cepli kot elbise…

Eğer günlük dışarı çıkmanız gerekiyor ve bu işlem için uzun saatler ayna karşısında vakit geçirmek istemiyorsanız, büzgülü cepli kot elbise tam size göre. Yumuşak, nefes alan pamuk kot kumaştan imal edilen ürünümüz, bel büzgüsü, kuşağı ve gizli cep özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor ve tesettüre uygun giyinmek isteyen hanımların ilgisini çekiyor.

Hanım hanımcık modellerden vazgeçmeyenler için Gizli düğmeli düz kot elbise…

Kot rahatlığından vazgeçmem ama hanım hanımcık tarzımı da korurum, diyorsanız eğer gizli düğmeli düz kot elbise sizler için biçilmiş kaftan. %100 yumuşak tensel kottan imal edilen ürünümüz tesettüre uygun ve aynı zamanda rahat giyimi tercih eden hanımlara hitap ediyor.

Burada sizler için sadece üç ürünümüzü seçtik. Ancak kategorilerimiz arasında yapacağınız gezinti sonrasında, birbirinden farklı ve güzel tesettür kot elbisenin sizleri beklediğini göreceksiniz. Almaya karar verirken seçmekte biraz zorlanacağınızı söylememize gerek yok sanırım…

Suhneva ile giyinenler, tesettür giyimde hep bir adım öndeler.

 

 

Paylaş
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.